HONOR má novú stratégiu a smartfón HONOR View40

HONOR má novú stratégiu a smartfón HONOR View40

Celosvetová technologická značka HONOR dnes predstavila novinku – mobilný telefón HONOR View40 a s ním aj koncept novej stratégie značky ako absolútne nezávislej spoločnosti. Počas živého online vysielania prezradil George Zhao, CEO pre HONOR Device Co., Ltd., aj plány na ďalšie novinky na rok 2021 vrátane nového mobilného telefónu HONOR View40 s prémiovou výbavou a pokročilým displejom.

Pri tejto príležitosti odhalil aj nový slogan značky „Go Beyond“, ktorý vystihuje ambície spoločnosti stať sa globálnou ikonickou technologickou značkou ponúkajúcou inovácie i spoľahlivé produkty vysokej kvality.

HONOR predstavil novú stratégiu značky na rok 2021

HONOR predstavil novú stratégiu, ktorej cieľom je dosiahnuť novú misiu značky a pokryť narastajúce potreby zákazníkov. Opiera sa o tri kľúčové piliere: „All Scenarios“ (Inteligentná domácnosť), „All Channels“ (Všetky kanály) a „All People“ (Všetci) a nadväzuje na produktovú stratégiu „1+8+N“. V rámci nej sa bude HONOR usilovať vytvoriť nový inteligentný ekosystém pre každého.

„Veľmi si vážime dlhodobú podporu našich verných zákazníkov a partnerov, ktorú nám preukazovali viac ako sedem rokov. Naši zákazníci sú našou prioritou číslo jedna, a pretože sa práve púšťame do novej vzrušujúcej kapitoly, sme odhodlaní prekonávať kvôli nim naše limity a vytvárať nový inteligentný svet pre každého,“ uviedol George Zhao.

Neustále zameranie na inovácie, kvalitu a servis

HONOR nadväzuje na svoj záväzok, v ktorom sa snaží o inovatívny rast a vývoj. Jeho momentálne zázemie tvorí takmer 8000 zamestnancov naprieč spektrom „end-to-end“ operácií vrátane viac ako 50 % zamestnancov R&D (pre výskum a vývoj). S piatimi vývojovými centrami (R&D) a viac ako 100 inovatívnymi laboratóriami po celom svete je HONOR pripravený vyvíjať silné technológie, ktoré skvalitnia život každého.

HONOR už kedysi potvrdil partnerstvo s prednými dodávateľmi ako AMD, Intel, MediaTek, Micron Technology, Microsoft, Qualcomm, Samsung, SK Hynix alebo Sony.

Kvôli veľmi prísnym požiadavkám na kvalitu prechádza každý produkt značky HONOR striktným procesom kontroly kvality s cieľom zaistiť jeho bezpečnosť a spoľahlivosť. Predtým, než sa dostane do predaja, podstupuje viac ako 400 rôznych testov a  postupne získa 20 celosvetových certifikátov.

Rovnako dôležité je aj poskytnutie rýchlej a efektívnej podpory používateľom. Tím popredajného servisu HONOR preto úzko spolupracuje so sieťou servisných centier, ktoré momentálne tvorí viac ako 300 servisných centier a 43 call centier v 82 krajinách a regiónoch.

S ocenením produktového radu a úspechom eshopov má HONOR šancu naplniť plány nárastu

Posledný produktový rad IoT získal mnoho ocenení aj na tohtoročnej technologickej výstave CES 2021. Nový fitness náramok HONOR Band 6 bol korunovaný ako „Best of CES 2021“ médiami ako Android Authority, Phandroid, PocketNow alebo Tech Advisor, zatiaľ čo HONOR MagicBook Pro vyhral „Best of CES 2021“ od Android Headlines, Newsweek alebo Ubergizmo. Okrem toho posilňujú aj predajné kanály značky HONOR. V období rokov 2018 – 2020 sa stal HONOR jednotkou v online predaji mobilných telefónov v Číne. A vďaka tomu sa značka nebojí naplniť svoje ambiciózne plány o expanzii na trhy na celom svete.

 

HONOR View40: Smartfón s pokročilým displejom a silným hardvérom

Tohtoročným debutom značky HONOR na online evente s podtitulom „Sense the Future“ je nový smartfón HONOR View40. Ten sa má postarať o naplnenie všetkých zmyslov a vďaka pokročilej technológii displeja vám zaručí ohromný zážitok. Má krivky 2 676 x 1 236 pixelov, 6.72” displej a 10-bitovú (8+2-bit) OLED obrazovku, ktorá dáva priestor viac ako 1 biliónu farieb. To pokrýva celé farebné spektrum DCI-P3 color a dodáva smartfónu HONOR View40 profesionálnu úroveň v presnosti farieb. Obrazovka HONOR View40 podporuje 120 Hz refresh rate a až 300 Hz odozvy na dotyk. Prehliadanie a používanie displeja je tak neuveriteľne plynulým zážitkom.

HONOR View40 ponúka MediaTek Dimensity 1000+ SoC. So zabudovaným super výkonným čipsetom je HONOR View40 vybavený GPU Turbo X and Hunter Boost optimalizáciami pre perfektný herný zážitok. V balíčku so 4000 mAh batériou dokáže HONOR View40 neuveriteľne rýchle nabíjanie vďaka technológii 66 W SuperCharge. Stačí vám tak len 15 minút na nabitie 60 % a len 35 minút na plné nabitie. HONOR View40 podporuje aj bezdrôtové nabíjenie. Až 50 % nabitia batérie dosiahnete len za 30 minút bez jediného kábla.

Čo sa týka fotografovania, hlavný fotoaparát celého systému HONOR View40 využíva 50 MPx RYYB senzor (1/1.56”). Ponúka tak neuveriteľný detail fotiek a úžasný výkon aj pri horšom osvetlení, rovnako ako kvalitné 4K videá. Vo výbave nechýba možnosť využiť 5G siete na rýchlejší prenos dát a hranie hier bez prerušenia. HONOR View40 sa dostáva do predaja v Číne 22. januára. S výbavou 8 GB RAM a možnosťou variant úložiska 128 GB alebo 256 GB stojí RMB 3599 alebo RMB 3999.

Séria notebookov HONOR MagicBook získala super výkonný nový procesor

HONOR predstavil aj dva nové upgrady v sérii notebookov HONOR MagicBook 14 a HONOR MagicBook 15. V kombinácii s posledným 11 Gen Intel® Core™ i7-1165G7 procesorom a NVIDIA® GeForce® MX450 samostatnou grafikou ponúka nový model mimoriadne výkonný zážitok. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou stúpol celkový výkon o 49 % s maximálnou frekvenciou 4.7 GHz. Okrem toho sú HONOR MagicBook 14 a 15 vybavené Wi-Fi 6 a 2X2 MIMO duálnym dizajnom antény podporujúcej bezdrôtovú prenosovú rýchlosť až 2400 Mbps, teda približne 2.7x rýchlosť predchádzajúcej Wi-Fi 5.

Nové HONOR MagicBook 14 a 15 vynikajú elegantným dizajnom a ľahkou váhou. HONOR MagicBook14 váži len 1,38 kg a je len 15,9 mm tenký, ľahko sa tak zmestí do väčšiny tašiek a je super výkonným ideálnym spoločníkom aj na cesty či home office. Plne laminovaný displej s veľkosťou 1980 x 1080 pixelov navyše redukuje žiarenie LCD panela, vytvára tak príjemné a realistické podsvietenie aj na priamom slnku.

Parametre View40:

HONOR View40

Zdroj: TS

O autorovi

Peter Vnuk
Peter Vnuk
Je celoživotným fanúšikom technológií a pracuje pre niekoľko popredných slovenských médií z tejto oblasti. Okrem produktových recenzií, spravodajstva zo sveta vedy a techniky, sa venuje tiež tematickým článkom na hi-tech témy, ako je umelá inteligencia, robotika, virtuálna realita a pod. Je mu blízka tiež herná sféra, preto recenzuje aj herné príslušenstvo a hry.

Pridaj komentár