Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro majú golfový režim a apky

Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro majú golfový režim a apky

Spoločnosť Huawei oficiálne uviedla nové produkty na slovenský trh. Ide o dvojicu smart hodiniek Huawei Watch 3 a Huawei Watch 3 Pro. Dlho očakávané hodinky s novým operačným systémom HarmonyOS si od včera môžu zakúpiť slovenskí používatelia a na svoje si v nich prídu aj fanúšikovia golfu.

Nová séria v sebe spája všetky vlastnosti dokonalého osobného asistenta – obsahuje nespočet funkcií s prepracovaným ovládaním a dlhou výdržou batérie, ktorou sú produkty Huawei dlhodobo známe. Navyše sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu s rôznym prevedením remienkov hodia naozaj každému.

Vylepšené ovládanie a aplikácie v hodinkách

Smart hodinky série Watch 3 majú dotykový, 1,43-palcový AMOLED displej, ktorý vďaka rozlíšeniu 466 x 466 pixelov (326ppi) zaručuje dobrú čitateľnosť a prémiový vzhľad ciferníka. Variant Pro má navyše zafírové sklíčko a titánové telo.

Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro majú golfový režim a apky

Ovládanie hodiniek uľahčuje kombinácia dotykového displeja, bočného tlačidla a otočnej korunky, ktorá je ľahko ovládateľná aj mokrými rukami a umožňuje napríklad zoomovanie na displeji. Séria Watch 3 ponúka štýlové predinštalované ciferníky vrátane animovaných motívov, ktoré oživia váš deň. V aplikácii Huawei Zdravie je k dispozícii viac ako 1 000 rôznych grafických vyhotovení. Nechýba tiež možnosť vytvoriť si vlastné ciferníky.


Prečítaj si tiež: Prvý monitor Huawei prichádza na Slovensko


Zásadnou novinkou je prítomnosť obchodu AppGallery priamo v hodinkách, čím sa uzavretý systém predchádzajúcich generácií stáva minulosťou. Všetky dôležité informácie z prepojených aplikácií tak môžete mať priamo na zápästí, bez nutnosti vyťahovať z vrecka telefón.

Tri týždne bez nabíjania

Oba modely série sú vybavené architektúrou duálnej čipovej sady, ktorá okrem zvýšenia výkonu zaisťuje tiež plynulý chod všetkých aplikácií. V kombinácii s inteligentným algoritmom úspory energie dosiahne batéria mimoriadnu výdrž. S Huawei Watch 3 si môžete užiť 3-denné používanie v štandardnom režime a až 14-denné fungovanie v režime ultra dlhej výdrže batérie.Huawei Watch 3 Pro umožňuje 5-denné používanie v štandardnom režime a až 21 dní v režime ultra dlhej výdrže batérie.

Všetky zdravotné funkcie pod kontrolou

Smart hodinky majú množstvo zdravotných funkcií, ako monitorovanie tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíka v krvi alebo teploty kože, vďaka čomu bude vaše zdravie nepretržite pod dozorom. Všetky údaje môžete prehľadne analyzovať v aplikácii Huawei Zdravie.

Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro majú golfový režim a apky

Nájdete v nich aj ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad detekcia teploty pokožky pomocou nového vysoko presného teplotného senzora, detekcia pádu či SOS funkcie. Vďaka monitorovaniu srdcovej frekvencie, hladiny kyslíka v krvi, spánku a tlaku budete mať obraz o svojom zdravotnom stave vždy po ruke.

Na svoje si prídu aj golfisti

Okrem stovky rôznych tréningových režimov novinky prinášajú vychytávku aj pre fanúšikov na Slovensku čoraz populárnejšieho športu – golfu. Huawei Watch 3 v oboch modeloch integrujú golfový režim, ktorý sa nazýva Driving range. Umožňuje merať viacero pre golfistov dôležitých údajov, ako rýchlosť a tempo švihu, downswing či backswing.

Všetky údaje sa zaznamenávajú v prepojenej aplikácii Huawei Health a používateľ k nim má prístup aj po skončení hry. Nechýbajú údaje o priemernej rýchlosti švihu či úderu, hodinky dokonca zaznamenajú, koľko pri golfe spálite kalórií.

Na Slovensku už v predaji

Smart hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro sú na Slovensku od včera (12.7.) v predaji u maloobchodných predajcov. Model Watch 3 s čiernym remienkom je k dispozícii za 389 eur, rovnaký model s koženým remienkom kúpite za 409 eur. Najvybavenejší Watch 3 Pro je v predaji za odporúčanú cenu 429 eur.

Ak si ktorýkoľvek z modelov zakúpite do 25. júla do polnoci, ku každým hodinkám získate aj nové bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 4i s aktívnym potlačením okolitého hluku, pôsobivým zvukom a dlhou výdržou batérie.

Novinku čoskoro do svojich ponúk zaradia aj vybraní mobilní operátori.

Zdroj: TS


Nech ti neunikne: Huawei Mate 40 Pro môžete ovládať aj bez dotyku


Huawei Watch 3 budeme už čoskoro recenzovať aj my v TechGuru. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach 😉

 

O autorovi

Peter Vnuk
Peter Vnuk
Je celoživotným fanúšikom technológií a pracuje pre niekoľko popredných slovenských médií z tejto oblasti. Okrem produktových recenzií, spravodajstva zo sveta vedy a techniky, sa venuje tiež tematickým článkom na hi-tech témy, ako je umelá inteligencia, robotika, virtuálna realita a pod. Je mu blízka tiež herná sféra, preto recenzuje aj herné príslušenstvo a hry.

Pridaj komentár