Huawei nova 9 odmení verných zákazníkov poistením displeja

Nový smartfón od Huawei je tu: nova 9 ponúkne funkcie vlajkovej lode za polovičnú cenu

Huawei sa rozhodol odmeniť svojich verných zákazníkov. Používatelia, ktorí boli registrovaní do Huawei ID pred 21. októbrom, dostanú pri kúpe nového smartfónu Huawei nova 9 zadarmo ročné poistenie displeja.

Ako získať poistenie displeja?

Ak ste sa zaregistrovali svoje Huawei ID do 21. októbra, stačí si otvoriť aplikáciu My Huawei a po prihlásení do Huawei ID kliknúť na banner, ponúkajúci poistenie zadarmo. Pre úspešné požiadanie je dôležité mať nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie My Huawei. Akcia bude trvať do konca tohto roka.


Prečítaj si tiež: Huawei Flagship Store: prvý vlajkový obchod v exkluzívnej nákupnej štvrti Viedne


Huawei nova 9 – smartfón inšpirovaný vašim štýlom

Už od uvedenia prvých modelov radu Huawei nova v roku 2016 predstavuje táto séria smartfónov tie najmodernejšie technológie, ktoré Huawei ponúka, pričom dôraz kladie aj na štýlový dizajn. Huawei nedávno predstavil nového člena tejto série – smartfón nova 9 – ktorý je stelesnením týchto inovácií. Inšpiráciou pre vývojárov Huawei pri navrhovaní nového smartfónu bol samotný zákazník.

Nový smartfón od Huawei je tu: nova 9 ponúkne funkcie vlajkovej lode za polovičnú cenu

Môžete sa spoľahnúť na veľkú batériu s ultrarýchlym nabíjaním, jemný displej, vždy dostatočný výkon a štvoritý fotoaparát, ktorý je pripravený zachytiť každú situáciu bez ohľadu na svetelné podmienky. Nova 9 je osobný asistent určený pre ľudí, ktorí žijú podľa aktuálnych trendov, sú kreatívni a aktívni po celý deň.

Zdroj: TZ


Zapoj sa do našej SÚŤAŽe o slúchadlá Creative Gaming SXFi s priestorovým zvukom.

Súťaž prebieha na našom Facebooku Instagrame.


O autorovi

Peter Vnuk
Peter Vnuk
Je celoživotným fanúšikom technológií a pracuje pre niekoľko popredných slovenských médií z tejto oblasti. Okrem produktových recenzií, spravodajstva zo sveta vedy a techniky, sa venuje tiež tematickým článkom na hi-tech témy, ako je umelá inteligencia, robotika, virtuálna realita a pod. Je mu blízka tiež herná sféra, preto recenzuje aj herné príslušenstvo a hry.

Pridaj komentár