Microsoft uvádza špeciálnu edíciu XBox One S a X

Microsoft uvádza špeciálnu edíciu XBox One S

Vďaka veľkému úspechu PlayerUnknown’s Battlegrounds, ktorý má skvelé výsledky predajov. Titul je mimoriadne úspešný medzi hráčmi, preto spoločnosť uvádza špeciálnu edíciu XBox One S.

Balenie obsahuje konzolu Xbox One S s 1 TB pevným diskom, bezdrôtovým ovládačom, kód na stiahnutie Player Unknown’s Battlegrounds, skúšobné konto Xbox Live Gold na 14 dní a mesačné predplatné služby Xbox Game Pass.

Microsoft uvádza špeciálnu edíciu XBox One X PUBG
Xbox One S PlayerUnknown’s Battlegrounds Bundle (1TB)

Balenie konzoly Xbox One S PlayerUnknown’s Battlegrounds bude dostupné u vybraných predajcov od 20. februára za odhadovanú maloobchodnú cenu 299 euro.


Konzolu si môžete už teraz predobjednať na tomto odkaze.


Okrem toho si budete môcť zaobstarať tiež špeciálnu edíciu XBox One X s Forzou

Microsoft uvádza špeciálnu edíciu XBox One X

Iba v Česku a na Slovensku bude čoskoro dostupné aj exkluzívne balenie konzoly Xbox One X s hrou Forza Motorsport 7 za odhadovanú maloobchodnú cenu 499 euro. Balenie obsahuje najvýkonnejšiu konzolu na trhu Xbox One X, bezdrôtový ovládač, kód na stiahnutie hry Forza Motorsport 7, skúšobné konto Xbox Live Gold na 14 dní a mesačné predplatné služby Xbox Game Pass.

Zdroj: TS

O Autorovi

Peter Vnuk
Peter Vnuk
Je celoživotným fanúšikom technológií a pracuje pre niekoľko popredných slovenských médií z tejto oblasti. Okrem produktových recenzií, spravodajstva zo sveta vedy a techniky, sa venuje tiež tematickým článkom na hi-tech témy, ako je umelá inteligencia, robotika, virtuálna realita a pod. Je mu blízka tiež herná sféra, preto recenzuje aj herné príslušenstvo a hry.

Pridaj komentár