Takto vyzerajú ciferníky Watch GS Pro so zverokruhom

Takto vyzerajú ciferníky Watch GS Pro so znameniami zverokruhu

Radi ladíte svoj štýl presne podľa svojich predstáv? Na inteligentných hodinkách HONOR vrátane posledného modelu HONOR Watch GS Pro si môžete nastaviť dizajn ciferníka presne podľa svojho vkusu

HONOR nedávno vydal ďalšie veľmi vydarené dizajny, tentoraz so znameniami zverokruhu. Pre inteligentné hodinky HONOR Watch GS Pro sú tak teraz v ponuke štýlové ciferníky navrhnuté špeciálne pre každé znamenie.


Nezabudni si prečítať aj toto: 10 výrazných zmien, ktoré prináša Android 11


Ciferník na mieru podľa nálady alebo outfitu

Hovorí sa, že hviezdy môžete vidieť len v naozajstnej tme. Na outdoorových hodinkách HONOR Watch GS Pro si môžete vybrať podobu ciferníka podľa nálady alebo presne taký, ktorý sa bude hodiť k vášmu outfitu.


Prečítaj si tiež: moto g10 – svižný spoločník na celý víkend s Androidom 11


K dispozícii je galéria v aplikácii Health / Zdravie. A ak ani to nestačí, môžete si na ciferník preniesť akúkoľvek fotku z vášho spárovaného telefónu.

Takto vyzerajú ciferníky Watch GS Pro so znameniami zverokruhu

Nové dizajny znamení zverokruhu

HONOR teraz vydal aj ciferníky navrhnuté podľa znamení zverokruhu. Na stiahnutie sú priamo v aplikácii Health / Zdravie (ide o spoplatnený doplnok). Dostupné sú pri spárovaní s akýmkoľvek telefónom HONOR alebo Huawei.

Zdroj: TS


Kam teraz? Skús tento článok: Čo dokázal 2000 rokov starý počítač zvaný Antikythéra?


O autorovi

Peter Vnuk
Peter Vnuk
Je celoživotným fanúšikom technológií a pracuje pre niekoľko popredných slovenských médií z tejto oblasti. Okrem produktových recenzií, spravodajstva zo sveta vedy a techniky, sa venuje tiež tematickým článkom na hi-tech témy, ako je umelá inteligencia, robotika, virtuálna realita a pod. Je mu blízka tiež herná sféra, preto recenzuje aj herné príslušenstvo a hry.

Pridaj komentár